Madeleine Pyk akvarell

Madeleine Pyk akvarell
Madeleine Pyk akvarell
Madeleine Pyk akvarell
Madeleine Pyk akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Graziella", signerad och daterad M Pyk 1970, akvarell, 17x16 cm

862104

2021-01-09