Servietter 1800-tal

Servietter 1800-tal
Servietter 1800-tal
Servietter 1800-tal
Servietter 1800-tal

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVETTER, 12 st, 1800-talets senare del, linnedamast, spegel med prickar, bård med meanderslinga, monogram i bläck (E.L.), ca 60x60 cm

862108

2021-01-09