Antti Nieminen litografi

Antti Nieminen litografi
Antti Nieminen litografi
Antti Nieminen litografi
Antti Nieminen litografi
Antti Nieminen litografi
Antti Nieminen litografi
Antti Nieminen litografi
Antti Nieminen litografi

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

100 EUR

ANTTI NIEMINEN (1924-2007) "medeltida konungasalen i Åbo slott", signerad samt daterad 1984, litografi, 17/40 Tpl´a, 44x53 cm

862113

2021-01-17