Tuula Lehtinen etsaus

Tuula Lehtinen etsaus
Tuula Lehtinen etsaus
Tuula Lehtinen etsaus
Tuula Lehtinen etsaus
Tuula Lehtinen etsaus
Tuula Lehtinen etsaus
Tuula Lehtinen etsaus
Tuula Lehtinen etsaus

Såld för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

TUULA LEHTINEN (född 1956) "koloniträdgård I", signerad samt daterad 1984, etsning och akvatint, 76/100, 32,5x39 cm

862114

2021-01-17