Tuula Lehtinen etsning

Tuula Lehtinen etsning
Tuula Lehtinen etsning
Tuula Lehtinen etsning
Tuula Lehtinen etsning
Tuula Lehtinen etsning
Tuula Lehtinen etsning
Tuula Lehtinen etsning
Tuula Lehtinen etsning

Såld för:

110 EUR

Utropspris

150 EUR

TUULA LEHTINEN (född 1956) "motorväg I", signerad samt daterad 1984, etsning och akvatinta, Tpl´a 1/30, 39x49 cm

862115

2021-01-17