Armas Mikola oljemålning

Armas Mikola oljemålning
Armas Mikola oljemålning
Armas Mikola oljemålning
Armas Mikola oljemålning
Armas Mikola oljemålning
Armas Mikola oljemålning
Armas Mikola oljemålning
Armas Mikola oljemålning

Såld för:

440 EUR

Utropspris

400 EUR

ARMAS MIKOLA (1901-1983) från Houtskär, signerad Houtskär samt daterad -75, olja på duk, 50x84 cm

862116

2021-01-17