Klubbat för:
70 EUR
Utropspris
150 EUR
EGON MEURONEN (1922-2005) "blomster stilleben", signerad samt daterad -80, akvarell, 86x70 cm
862117
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här