Egon Meuronen akvarell

Egon Meuronen akvarell
Egon Meuronen akvarell
Egon Meuronen akvarell
Egon Meuronen akvarell
Egon Meuronen akvarell
Egon Meuronen akvarell
Egon Meuronen akvarell
Egon Meuronen akvarell

Såld för:

70 EUR

Utropspris

150 EUR

EGON MEURONEN (1922-2005) "blomster stilleben", signerad samt daterad -80, akvarell, 86x70 cm

862117

2021-01-17