Kalle Eskola akvarell

Kalle Eskola akvarell
Kalle Eskola akvarell
Kalle Eskola akvarell
Kalle Eskola akvarell
Kalle Eskola akvarell
Kalle Eskola akvarell
Kalle Eskola akvarell
Kalle Eskola akvarell

Klubbat för:

440 EUR

Utropspris

150 EUR

KALLE ESKOLA (1912-1998), stilleben, signerad samt daterad -56, akvarell, 26x22 cm

862118

2021-01-17