Kauko Lehtinen blandteknik

Kauko Lehtinen blandteknik
Kauko Lehtinen blandteknik
Kauko Lehtinen blandteknik
Kauko Lehtinen blandteknik
Kauko Lehtinen blandteknik
Kauko Lehtinen blandteknik
Kauko Lehtinen blandteknik
Kauko Lehtinen blandteknik

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

300 EUR

KAUKO LEHTINEN (1925-2012) "riddare", signerad samt daterad -92, blandteknik med pastell och tusch, 36x33 cm

862121

2021-01-17