Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
300 EUR
KAUKO LEHTINEN (1925-2012) "riddare", signerad samt daterad -92, blandteknik med pastell och tusch, 36x33 cm
862121
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här