Soffbord Illum Wikkelsö
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILLUM WIKKELSØ, soffbord, palisander, 1960-tal, palisander (Dalbergia Nigra), 2 utdragbara skivor, märkt Danish Furniture makers, höjd 47, 147-247 x 60 cm
CITES-intyg medföljer
Repor, bruksspår
862131
2021-01-08