Soffbord Illum Wikkelsö

Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö
Soffbord Illum Wikkelsö

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILLUM WIKKELSØ, soffbord, palisander, 1960-tal, palisander (Dalbergia Nigra), 2 utdragbara skivor, märkt Danish Furniture makers, höjd 47, 147-247 x 60 cm

CITES-intyg medföljer

Repor, bruksspår

862131

2021-01-08