Ostrongafflar silver

Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver, 1900-talets första hälft, Frankrike, stämplade Minerva, Paris, längd ca 15 cm, total vikt 126 g

Bruksslitage

862133

2021-01-12