Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, teak, kvadratisk skiva med rundade hörn, kopplat benkryss, höjd ca 58, 85x85 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, solblekt
862134
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här