Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, teak, kvadratisk skiva med rundade hörn, kopplat benkryss, höjd ca 58, 85x85 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, solblekt

862134

2021-01-08