Ostrongafflar i silver

Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 800 SEK

OSTRONGAFFLAR, 6 st., silver, handtag i bakelit, Minerva, tidigt 1900-tal, längd ca 15 cm

Bruksslitage

862135

2021-01-12