Ostrongafflar silver

Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 800 SEK

OSTRONGAFFLAR, 6 st., silver, handtag i bakelit, Minerva, tidigt 1900-tal, längd ca 15 cm

Bruksslitage

862138

2021-01-21