Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1920/30 -tal, elektrifierad, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 60, diameter 39 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterarar ej funktionen, ombunden

862144

2021-01-12