Champagnekylare

Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets andra hälft, Indien, nysilver, dekor i form av rep höjd ca 21, diameter 21,5 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

862145

2021-01-08