Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets andra hälft, Indien, nysilver, dekor i form av rep höjd ca 21, diameter 21,5 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage
862145
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här