CHAMPAGNEKYLARE

CHAMPAGNEKYLARE
CHAMPAGNEKYLARE
CHAMPAGNEKYLARE
CHAMPAGNEKYLARE
CHAMPAGNEKYLARE
CHAMPAGNEKYLARE
CHAMPAGNEKYLARE
CHAMPAGNEKYLARE

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 800 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver samt tenn, Frankrike, 1920-tal, Art Deco, hänklar i trappstegsform, märkt CHAMPAGNE EUGÉNE CLIQUOT MAISON FONDÉE EN 1894, höjd 20, diameter ca 20 cm

Åldersrelaterat slitage

862147

2021-01-08