CHAMPAGNEKYLARE
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 800 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver samt tenn, Frankrike, 1920-tal, Art Deco, hänklar i trappstegsform, märkt CHAMPAGNE EUGÉNE CLIQUOT MAISON FONDÉE EN 1894, höjd 20, diameter ca 20 cm
Åldersrelaterat slitage
862147
2021-01-08