Soffa Tetrad 2000-tal

Soffa Tetrad 2000-tal
Soffa Tetrad 2000-tal
Soffa Tetrad 2000-tal
Soffa Tetrad 2000-tal
Soffa Tetrad 2000-tal
Soffa Tetrad 2000-tal
Soffa Tetrad 2000-tal
Soffa Tetrad 2000-tal
Soffa Tetrad 2000-tal
Soffa Tetrad 2000-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

TETRAD, soffa, England, 2000-tal, djuphäftad, längd ca 206, sitthöjd 38 cm

Slitage, fläckar

862148

2021-01-09