Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
TETRAD, soffa, England, 2000-tal, djuphäftad, längd ca 206, sitthöjd 38 cm
Slitage, fläckar
862148
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här