Takplafond

Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSKRONA / PLAFOND, 1900-tal, stomme av mässing, behängd med olikslipade prismor, för 8 ljuspunkter, diameter ca 42 cm
Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ombunden

862156

2021-01-12