Takplafond
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSKRONA / PLAFOND, 1900-tal, stomme av mässing, behängd med olikslipade prismor, för 8 ljuspunkter, diameter ca 42 cm
Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ombunden
862156
2021-01-12