Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
C L SCHMITZ (1800/1900-tal): Bergslandskap med sjö, signerad C L Schmitz, a tergo påskrift, olja på duk, 67x97 cm
Proveniens: Örups slott, Skåne, slottsauktion 1970-tal
862166
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här