CL Schmitz, oljemålning

CL Schmitz, oljemålning
CL Schmitz, oljemålning
CL Schmitz, oljemålning
CL Schmitz, oljemålning
CL Schmitz, oljemålning
CL Schmitz, oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

C L SCHMITZ (1800/1900-tal): Bergslandskap med sjö, signerad C L Schmitz, a tergo påskrift, olja på duk, 67x97 cm

Proveniens: Örups slott, Skåne, slottsauktion 1970-tal

862166

2021-01-08