Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, vrid och böjbar, svärtad metall och plåt, fot i gjutjärn, höjd ca 55 cm

Slitage, märken

862175

2021-01-08