Stolar 6 st

Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 6 st., 1900-talets mitt, vitmålade, sits delvis med textil klädsel samt pärlspikad dekor, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, senare bemålning, senare renoverad

862187

2021-01-08