Soffbord glas 1900-tal

Soffbord glas 1900-tal
Soffbord glas 1900-tal
Soffbord glas 1900-tal
Soffbord glas 1900-tal
Soffbord glas 1900-tal
Soffbord glas 1900-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, glasskiva på benställning av guldfärgad metall, höjd ca 52 cm, ca 140x85 cm

Bruksslitage

862190

2021-01-08