Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, glasskiva på benställning av guldfärgad metall, höjd ca 52 cm, ca 140x85 cm
Bruksslitage
862190
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här