Bordsdekoration silver

Bordsdekoration silver
Bordsdekoration silver
Bordsdekoration silver
Bordsdekoration silver
Bordsdekoration silver
Bordsdekoration silver
Bordsdekoration silver
Bordsdekoration silver
Bordsdekoration silver
Bordsdekoration silver

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSDEKORATION, i form av svärdfisk, sterlingsilver, 1900-tal, Spanien, längd ca 27 cm, total vikt ca 104 g

Smärre slitage

862218

2021-01-12