Nils Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Landskapsmotiv, monogramsignerad NZ, olja på duk, 50x40 cm

862221

2021-01-08