Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med träd och grönska, otydligt signerad, daterad -76, , olja på duk, ca 55x46 cm
862222
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här