OIDENTIFIERAD KONSTNÄR oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med träd och grönska, otydligt signerad, daterad -76, , olja på duk, ca 55x46 cm

862222

2021-01-08