Coaster 2 st silver England

Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England
Coaster 2 st silver England

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHAMPAGNECOASTER, 2 st, Sterlingsilver, London, 1980, bottenplatta i trä, höjd ca 4, diameter 13,5 cm

Bruksslitage, bucklor

862225

2021-01-12