PETER DAHL - Två Kvinnor litografiskt provtryck

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934-2019): ´´Två kvinnor´´, signerad och daterat Peter Dahl, 1977, Provtryck, färglitografi, bildmått ca 56x41 cm

Ej examinerad ur ram

862226

2021-01-08