Hans Agersnap oljemålning

Hans Agersnap oljemålning
Hans Agersnap oljemålning
Hans Agersnap oljemålning
Hans Agersnap oljemålning
Hans Agersnap oljemålning
Hans Agersnap oljemålning

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGERSNAP (1857-1925) Skymningslandskap, signerad, olja på duk, ca 28,5x48,5 cm

Mindre repor och slitage

862227

2021-01-08