Hans Pröls oljemålning

Hans Pröls oljemålning
Hans Pröls oljemålning
Hans Pröls oljemålning
Hans Pröls oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS PRÖLS (1888-1969): Alplandskap, signerad Hans Pröls, olja på pannå, ca 21x30,5 cm

862228

2021-01-08