Sven Robert Lundqvist

Sven Robert Lundqvist
Sven Robert Lundqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN ROBERT LUNDQVIST (född 1940): Komposition med hund, signerad, grafiskt blad, numrerad 208/320, bladmått ca 22x34 cm

Ej examinerad ur ram

862229

2021-01-08