Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets slut, 1 ljuspunkt, mässing, höjd ca 131 cm
Fläckar, slitage, funktionen garanteras ej
862230
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här