Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets slut, 1 ljuspunkt, mässing, höjd ca 131 cm

Fläckar, slitage, funktionen garanteras ej

862230

2021-01-12