Knut Valinder oljemålning

Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT VALINDER (1909-1987): Motiv med skogsfåglar, signerad, olja på duk, ca 43x64 cm

862232

2021-01-12