Knut Valinder oljemålning
2021-01-12
862232
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KNUT VALINDER (1909-1987): Motiv med skogsfåglar, signerad, olja på duk, ca 43x64 cm