Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, oktagonalt, mahogny, detaljer i mässing bl a handtag till blindlådor, 2 illäggsskivor, höjd ca 75,5 samt 110x110, illäggsskivorna 45x2 cm

Stötmärken, bruks och åldersrelatrerat slitage

862233

2021-01-12