Emil Ekman tillskriven oljemålning

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL EKMAN (1880-1951): tillskriven, Människor som bärgar timmer, olja på duk, ca 74x122 cm

Krackelyr

862245

2021-01-12