Modellbåt

Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

MODELLBÅT, 1900-talets mitt, stomme i trä, segel i tyg samt detaljer i snöre och metall, löstagbar sockel, höjd ca 55, längd ca 59 cm

Rev i seglet, fläckar, slitage

862247

2021-01-12