Modellbåt

Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODELLBÅT, 1900-talets andra hälft, segelbåt med ihoprullade segel, stomme i trä, delvis bemålad, detaljer i tyg samt metall, fast monterad på sockel, höjd ca 67 cm

Smärre slitage

862248

2021-01-12