Modellbåt
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MODELLBÅT, 1900-talets andra hälft, segelbåt med ihoprullade segel, stomme i trä, delvis bemålad, detaljer i tyg samt metall, fast monterad på sockel, höjd ca 67 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
862248
Päivämäärä:
2021-01-12