Modellbåtar

Modellbåtar
Modellbåtar
Modellbåtar
Modellbåtar
Modellbåtar
Modellbåtar
Modellbåtar
Modellbåtar
Modellbåtar
Modellbåtar

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MODELLBÅTAR (3), 1900-talets andra hälft, stomme i trä, bemålade, segel i tyg, detaljer i snöre och metall, 2 med fast monterade socklar, högsta höjd ca 32 cm

Smärre slitage

862250

2021-01-12