Pianopall

Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PIANOPALL, tidigt 1900-tal, med fack och lucka, valnöt, genombruten del med bakomliggande textil, sitthöjd ca 56 samt 100x30,5 cm

FAnérskador, stötmärken, tyget sitter något löst, bruks och åldersrelaterat slitage

862251

2021-01-12