Pianopall
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
PIANOPALL, tidigt 1900-tal, med fack och lucka, valnöt, genombruten del med bakomliggande textil, sitthöjd ca 56 samt 100x30,5 cm
FAnérskador, stötmärken, tyget sitter något löst, bruks och åldersrelaterat slitage
862251
2021-01-12