Georg Jensen sax silver

Georg Jensen sax silver
Georg Jensen sax silver
Georg Jensen sax silver
Georg Jensen sax silver
Georg Jensen sax silver
Georg Jensen sax silver
Georg Jensen sax silver
Georg Jensen sax silver

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG JENSEN, druvsax, sterlingsilver, 1900-tal, längd ca 14 cm, vikt 48 g

Bruksslitage

862252

2021-01-12