Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ERIK JERKEN (1898-1947): Stilleben, signerad Jerken, olja på pannå, ca 64x46 cm
862256
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här