Erik Jerken olja

Erik Jerken olja
Erik Jerken olja
Erik Jerken olja
Erik Jerken olja
Erik Jerken olja
Erik Jerken olja

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Stilleben, signerad Jerken, olja på pannå, ca 64x46 cm

862256

2021-01-09