Tennföremål

Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP, FAT och SKÅLAR, 7 dlr, tenn, 17-1800-tal, höjd ca 19-20 cm, diameter ca 24- 38 cm

Bruksslitage, fläckar, anlupna

862258

2021-01-08