Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Norreborgs hamn, Hven", signerad RUDBERG, olja på duk, ca 47x60 cm

Krackelyr, något dåligt spänd duk

862259

2021-01-09