Klubbat för:
5 400 SEK
3 500 SEK
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Norreborgs hamn, Hven", signerad RUDBERG, olja på duk, ca 47x60 cm
Krackelyr, något dåligt spänd duk
862259
2021-01-09