Häkli soffgrupp 1+2

Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SOFFGRUPP, 1+2, Häkli Lahti-Finland, 1960-tal, soffans längd 183 cm, fåtöljernas bredd 71 cm, sitthöjd ca 72 cm

Slitage, fläckar på klädsel

862263

2021-01-09