Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
SOFFGRUPP, 1+2, Häkli Lahti-Finland, 1960-tal, soffans längd 183 cm, fåtöljernas bredd 71 cm, sitthöjd ca 72 cm
Slitage, fläckar på klädsel
862263
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här