Grötskål tenn

Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, 1700-talets mitt, med hänklar och lock, diameter ca 25 cm

Bruksslitage, repor, smärre lagningar, anlupen

862265

2021-01-09