Bernhard Oscarsson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Interiör med kvinna, olja på duk, signerad Oscarsson, ca 65x47 cm

862267

2021-01-09