Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1920/30-tal, vitrindel i mitten, flyttbara hyllplan, fanerad i betsad björk, nyckel finns, höjd ca 150 samt 139x30 cm
Stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage
862272
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här