Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1920/30-tal, vitrindel i mitten, flyttbara hyllplan, fanerad i betsad björk, nyckel finns, höjd ca 150 samt 139x30 cm

Stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

862272

2021-01-09