SMYCKESSKIN Lackarbete Japan

SMYCKESSKIN Lackarbete Japan
SMYCKESSKIN Lackarbete Japan
SMYCKESSKIN Lackarbete Japan
SMYCKESSKIN Lackarbete Japan
SMYCKESSKIN Lackarbete Japan
SMYCKESSKIN Lackarbete Japan
SMYCKESSKIN Lackarbete Japan
SMYCKESSKIN Lackarbete Japan

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMYCKESSKIN, Japan, lackarbete, 1800-talets slut, floral dekor samt motiv av fågel, höjd ca 8, 28x22 cm

Bruksslitage

862274

2021-01-09